OYUNYURDU
Adam and Eve 8

Adam and Eve 8

SERÜVEN, MACERA
OYNA
4.6
puan ver, yorum yap

"Adam and Eve 8" İçin Açıklama

Adem ve Havva 8'de maceracı mağara adamı karakterimiz sefil bir ilişki içinde sıkışıp kaldı ve ruh eşi Eve ile yeniden bir araya gelmek için yardımına ihtiyacı var. Tehlikeli ve bulmaca dolu seviyelerde, hayatının aşkına ulaşmak için engellerin üstesinden gelmesine yardım edebilir misin?

"Adam and Eve 8" Nasıl Oynanır

Dinozorlar acımasız olabilir, ancak Adam'ı esir tutan bu kadın çok daha zahmetli. Bu serinin önceki oyunlarında olduğu gibi, bu bölümde de amacınız Adam'ın bulmaca çözerek seviyeleri geçmesine yardımcı olmak. Oyunu farenizle oynayabilirsiniz, o halde şimdi başlayalım! Her seviyede, Adam'ın bir sonraki engele geçebilmesi için yolunu çeşitli engellerden temizlemelisiniz. Ekranda gördüğünüz farklı öğeleri kullanmak için farenizi kullanın. Öğeleri doğru kullanma sırasını bulmanız gerektiğini unutmayın. Bir dinozor yolunuzu tıkıyorsa, neden lezzetli bir yemekle dikkatinizi dağıtmayasınız? Ya da belki kapıdan geçebilmek için o kayayı kaldırmalısınız? Deneme yanılma yoluyla, Adam'ın hareket edebilmesi için yolu temizlemenin bir yolunu bulabilirsiniz. Yolu açtığına inandığın zaman, Adam'a tıkla, böylece gitme zamanının geldiğini anlasın. Omuz silkerse, yolunu hala tıkayan bir şey var demektir. İyi eğlenceler!

Adam'ın uğraşması gereken tek sorun dinozorlar ve takıntılı kız arkadaşlar değil! Adem ve Havva'da ona katılın: Uzaylılar ve eve dönmesine yardım edin!

Benzer Oyunlar