OYUNYURDU
Endless Truck

Endless Truck

YARIŞ
OYNA
3.2
puan ver, yorum yap

"Endless Truck" İçin Açıklama

Bu son derece bağımlılık dublör oyunda sürüş becerilerini kanıtla! Bu bir park oyunu değil! Bu bir yarış oyunu (ve kısmen uçan bir canavar kamyon simülatörü)! Emniyet kemerinizi bu yarışçıya bağlayın ve Canavar Kamyon'unuzla mümkün olduğunca yarışın, para toplayın, en büyük atlayışları çekin, çılgınca saldırılar yapın, devasa bombalardan kaçının ve yakıtınızın bitmediğinden emin olun. Bunu yaparsanız, garaja geri dönün ve toplanan parayı kamyonunuzu yeni lastiklerle, daha büyük bir motorla veya daha büyük bir tankla yükseltmek ve tekrar denemek için kullanın. Aracınızı beş alanda geliştirebilirsiniz.

Motor
Motorunuzu daha yüksek bir maksimum hıza ulaşmak için yükseltin. Fren olmadığını biliyor muydun? Fren yapamazsan kaybedemezsin, değil mi?

Yakıt tankı
Amacınız, mümkün olduğunca uzaklaşmaktır. Daha fazla yakıtla daha kolay. Açıkçası. İyi ki elektrikle çalışan bir Monster Truck değil.

Araç gövdesi
Bu sadece aracınızı hafifletmekle kalmayacak aynı zamanda yakıt tüketimini de azaltacaktır. Ayrıca büyük bir otomobil için harika bir yetenek olan daha yükseğe uçabilirsin.

Lastikler
Daha fazla tutuş daha iyi kullanım demektir. Ve yine: daha az yakıt tüketimi. Ahşap rampaları dikkatsizce zıplattığınızda, mümkün olduğunca yüksek hızda kalabilmek için tutuş önemlidir.

Boğa Çubuğu
Bu durumda, ineklerin yoldan çekilmesine yardımcı olmuyor çünkü Teksas'ta değiliz ve inekler de yok. Ancak tahta engellere ve bombalara karşı yardımcı olur. Ama yine de, her şeyden önce bunlardan kaçının.

Kamyonunuz ne kadar iyiyse o kadar uzaklaşırsınız. Ve bu sonsuz yarışçı, üstünde olmak isteyeceğin çevrimiçi bir lider panosuna sahip, öyle değil mi? HTML5: Endless Truck'ın en iyi 3D yarış oyunlarından biriyle ne kadar iyi olduğunuzu öğrenin!

"Endless Truck" Nasıl Oynanır

Canavar kamyonetinizi rampalar üzerinde yarışın, para toplayın ve mümkün olduğunca araba kullanmaya çalışın. Çılgın çeviriler yapın, pistte bombalardan kaçının ve ilave para kazanmak için görevleri tamamlayın. Aracınızı yükseltmek ve daha da ileri gitmek için garajda mola verin. Büyük afişte en üst sırada yer alabilir misiniz?

Benzer Oyunlar