OYUNYURDU
Adventure Drivers

Adventure Drivers

YARIŞ, ARABA
OYNA
4.6
puan ver, yorum yap

"Adventure Drivers" İçin Açıklama

Uzaklarda tropik bir adada, hayat boyu bir kez macera sizi bekliyor! Şöhret, zafer ve hazineler için çılgın 2D araba yarışında yarış! Güvenilir ama yavaş olan eski bir hippi minibüsüyle başlarsınız. Ve bu gizemli adadaki her araç gibi yok edilemez! Bu nedenle, sürüşünüzü durdurma konusunda endişelenmeyin ve bitiş çizgisine ulaşan ilk kişi olmaya konsantre olun - nasıl olursa olsun.

Eşit olarak belirlenmiş rakiplere karşı yarış ve bomba patladığında odaklanmaya devam et, otomobiller devrilir veya diğer sürücüler aniden seni hızlandırabilir. Yarışmacılar için yarışmacılar için çeşitli zorluklar ortaya çıktıkça, çoklu görevliler kesinlikle burada bir avantaja sahip olacak: sizi yavaşlatan veya patlayan, madeni para toplayan, hazine sandıkları ve güçlü güç artışlarını engelleyen ve hızlanan bir hızlanma almak için hızlanma oklarına çarpan engellerin üzerinden atlamak. Nitro ve power-up'larınızı stratejik olarak kullanın ve seviye puanlamanızı geliştirmek için mümkün olduğu kadar çok riskli dublör yapın. Sesler kolay değil mi?

Neyse ki, sonsuza dek minibüsle yarışmanıza gerek yok: araçlarınızı yükseltin ve yeterince para kazanır kazanmaz mağazada daha soğuk bir arabaya geçin. Ana ada etrafındaki küçük dağınık adaları keşfet ve onları tamamladığında kalıcı ödüller veren zorlu görevlerin kilidini aç. 30 parçayı da kazanabilir, tüm kupaları kazanabilir ve dünyanın en ünlü yarışçısı olabilir misin?

"Adventure Drivers" Nasıl Oynanır

Heyecan verici bir maceraya atıl ve şöhret, zafer ve hazineler için heyecan verici bir 2D araba yarışında yarış! Gizemli bir adada 30 engelli pisti keşfedin ve bitiş çizgisini geçen ilk kişi olmaya çalışın. Rakiplerinize karşı yarışın, havalı dublörler yapın ve madeni paralar, hazine sandıkları ve güçlendiriciler toplayın; bu da size rekabette önemli bir avantaj sağlar. Aracınızı daha iyi sürmek için aracınızı yükseltin ve geliştirin ya da dükkandaki farklı istatistiklere sahip yeni bir tane satın alın. Kalıcı ödüller için zorlu mücadeleleri tamamla ve yarışı kazan!

Benzer Oyunlar