OYUNYURDU
Moto X3M Havuz Partisi

Moto X3M Havuz Partisi

YARIŞ
OYNA
4.0
puan ver, yorum yap

"Moto X3M Havuz Partisi" İçin Açıklama

Moto X3M geri döndü ve bu devam filminde kesinlikle ıslanacaksınız! Yaz temalı 22 seviyeyi olabildiğince çabuk yenmeye çalışın. Dev su altı tüpleri ile yarış, havaya fırlatılma, dikenli engellerden kaçınma ve bonus süre boyunca çılgınca dublörlük yapma.

Düşme konusunda endişelenmeyin - her zaman en son kontrol noktasından başlayabilirsiniz, ancak değerli saniyenizi kaybedersiniz. Bu yüzden her parçayı bir seferde tamamlamaya çalışın, bir seviyenin sonunda 3 yıldızı da kazanın. Yeni bisikletlerin kilidini aç, biraz mayo giy ve havuz partisi eğlencesine katıl!

"Moto X3M Havuz Partisi" Nasıl Oynanır

Moto X3M geri döndü ve bu devam filminde kesinlikle ıslanacaksınız! Yaz temalı 22 seviyeyi olabildiğince çabuk yenmeye çalışın. Dev su altı tüpleri ile yarış, havaya fırlatılma, dikenli engellerden kaçınma ve bonus süre boyunca çılgınca dublörlük yapma. Düşme konusunda endişelenmeyin - her zaman en son kontrol noktasından başlayabilirsiniz, ancak değerli saniyenizi kaybedersiniz. Bu yüzden her parçayı bir seferde tamamlamaya çalışın, bir seviyenin sonunda 3 yıldızı da kazanın. Yeni bisikletlerin kilidini aç, biraz mayo giy ve havuz partisi eğlencesine katıl!

Benzer Oyunlar