OYUNYURDU
Truck Trials

Truck Trials

YARIŞ, ARABA
OYNA
3.6
puan ver, yorum yap

"Truck Trials" İçin Açıklama

Bu yarış oyunu sadece hızlı gitmek için cesaretini vermekle kalmaz, aynı zamanda bunu yaparken de olabildiğince yetenekli olmaya çalışmanı ister. Ezmek, sürmek, üstünden atlamak veya altından geçmek zorunda olduğunuz birçok engel var. Bazı ciddi öfke kontrolü sorunları yaşıyorsanız, bu muhtemelen en iyi yarış oyunu. Sadece birkaç araba ezin, yüksek uçucu varilleri patlatın, tekrar rahatlamış ve mutlu hissedeceksiniz. Bu kadar basit.

Ancak bunun gibi salgınları bu kamyon yarış oyunuyla sınırlamanız gerekir. Bunu hatchback'inizle gerçek hayatta yapmak, iyi bir fikir olmayabilir. Ve çeşitli seviyelerde ezip, zıplarken ve hızlanırken, mümkün olduğunca çok bonus çanta toplamayı unutmayın. Bunlar sonuçta toplam puanınıza ekleyeceğiniz ekstra puanlar verecektir.

Oyunun amacı, 20 eşsiz deneme yarış seviyesinden her birini maksimum puanla ve elbette üç yıldızla bitirmektir. Daha önceki seviyelerde üç yıldıza ulaşamıyorsanız, kilidini açtığınız her yeni aracın öncekinden biraz daha hızlı olacağını unutmayın. Öyleyse neden yeni bir kamyonla zaten dövülmüş seviyeleri denemiyor ve daha fazla puan kazanmıyorsunuz?

Bu kamyon yarışçısı sizi fevkalade seviyelerde, kaba kuvvetle ve malzemeleri ezmek için doğru modda yakalamanız için ikonik bir Heavy Metal müziği ile uçuracak!

"Truck Trials" Nasıl Oynanır

Müthiş canavar kamyonuna bin, engelleri ez ve bitiş çizgisine olabildiğince çabuk ulaş! Bu havalı yandan kaydırma kamyon yarışmasında her şey sürüş becerilerinizle ilgili. Yıldız çantalarını topla ve zorlu arazide yolunda dolaş. Yeni ve daha iyi araçların kilidini açın ve çok fazla hasar almamaya dikkat edin - aksi takdirde oyun biter! Büyük afişte en üst sırada yer alabilir misiniz?

Benzer Oyunlar