OYUNYURDU
Okçuluk Dünya Turu

Okçuluk Dünya Turu

YARIŞ, BECERİ-YETENEK, SPOR
OYNA
4.3
puan ver, yorum yap
Video
Favorilere Ekle
Yorumlar

"Okçuluk Dünya Turu" İçin Açıklama

Okçuluk oyunu, 1900 yılında ilk kez Olimpiyat Oyunlarının bir parçası olan hassas bir spordur. Kararlı bir el ve iyi bir görüş gerektiren, klas ve son derece saygın bir hassas çekim şeklidir. HTML5 oyunumuz Okçuluk Dünya Turu ile, okçuluk heyecanını ve eğlencesini, karada farklı atış mesafelerinde bir yolculukta deneyimleyebilir ve her seferinde yeni zorluklarla başa çıkabilirsiniz.

Bir usta okçu olma yolunda, birkaç şeyi göz önünde bulundurmanız gerekir. Her şeyden önce hedeflerin uzaklığı var. Ne kadar uzak olursa, rüzgarı o kadar fazla telafi etmeniz gerekir. Ve mükemmel vuruş yapmayı deneyen ve sağa 10'da vuran rüzgar en zorlu düşmanınızdır. Rüzgarın yönü ve kuvveti her zaman ekranda gösterilir. Taraftan ne kadar güçlü olursa, yayınızı zıt yönde hedeflemeniz için o kadar fazla vurmanız gerekecek.

Üstelik rüzgar, okunuzu aşağıya doğru itebilir ya da geldiği yöne bağlı olarak yükselme sağlayabilir. Bunu da telafi etmelisin.

Okçuluk Dünya Turu oynamak istemiyorsanız, sadece sonsuz bir oyuna katılabilir ve her seviyeye özel hedefe ulaşarak mümkün olduğunca uzaklaşmaya çalışabilirsiniz. Eğer başarısız olursan, dışarı çıkarsın.

HTML5 oyun dünyasında Okçuluk Dünya Turu, sizi saatlerce eğlendirecek olağanüstü görsel-işitsel kalite ve fizik tabanlı oyun deneyimi ile eşsiz bir deneyim sağlar.

Öyleyse bu çok beğenilen ok ve yay oyununda hedefleme becerilerinizi gösterin Okçuluk Uzmanı olmak için kanıtlayın. Ok oyunu oyna.

"Okçuluk Dünya Turu" Nasıl Oynanır

Bir yay kapın ve okçuluk becerilerinizi en üst seviyeye çıkarın! İki farklı modda oynayın: Dünya Turu'nu seçin ve çeşitli egzotik yerlere seyahat edin. Gerçek bir şampiyon olmak için 50 zorlu seviyede üç yıldız kazanmaya çalışın. Veya hızlı ateş oyunu için Balon Mücadelesi modunu seçin, ilerlemek ve mümkün olduğunca fazla puan kazanmak için balonlara basın. Dikkatlice nişan al, sabit bir el tut ve çekmeden önce rüzgar yönü ve gücüne dikkat et. Atışınızı hareket ettirebilen, döndürebilen veya gizleyemeyen birden fazla mesafe hedefi sizi bekliyor. Hepsine hakim olabilir misin?

Yorumlar

 • G
  gökhan
  mükemmele yakın
 • Y
  yağmur
  oyun çok eylenceli ve yaratıcı
 • P
  pepe
  cok guzel
 • M
  Musa Göçer
  Gerçekçi tasarlanmış çok güzel
 • Z
  Zeynep Sıla
  Ben bu oyunu çok beğendim . ❤
 • A
  atilla
  en güzel oyunlardan biri
 • Ş
  şevval koçer
  oyun çok güzel fakat oynarken yay çok kayıyor ve çok reklamlı.
Benzer Oyunlar