Euro 2021 Penaltı Kupası

ATARİ, BECERİ-YETENEK, SPOR, FUTBOL, MAÇ

"Euro 2021 Penaltı Kupası" İçin Açıklama

Euro 2021 Penaltı Kupası oyunu oyna ve 2021'de Avrupa'nın şampiyonu olmak için penaltı mücadelesine katıl. Aralarında Türkiye'nin de bulunduğu takımlardan oluşan oyun, eğlenceli bir futbol oyunu deneyimi sunuyor. Başarılı bir penaltı şut oyunu. İsabetli şut atman ve rakibinin şutlarını kurtarman gerekiyor.

"Euro 2021 Penaltı Kupası" Nasıl Oynanır

Euro 2021 Penaltı Kupası'na başlamadan önce aralarında Türkiye'nin de bulunduğu 16 avrupa takımından birini seçmelisin.

Eşleşmeler ve Elemeler:
Eşleşmeler ile dörtlü gruplar oluşacak. Dolayısıyla üç maç sonrasında gruptan çıkmayı garantilemelisiniz. Gruptan çıkmanız halinde final oynamak için üç eleme maçına çıkacaksınız. Rakiplerinize yenilmeden ilerlemeli ve şampiyonluk kupasını kaldırmalısınız.

Penaltı atışı:
Şu atarken kale üzerinde önce yatay sonra dikey yönde hareket eden çubuğu atış yapmak istediğiniz yerde durdurmalısınız. Şut hızını da ayarlamanızı sağlayacak hız çubuğu aktif olacak. Her takımın bir yıldız derecesi var. Bu dereceye göre attığınız topları tutma ihtimali çoğalıyor. Zorlu rakiplerinize dikkat edin.

Penaltı Kurtarma:
Şut atma sırası rakibinize geçtiğinde kale üzerinde kırmızı bir nokta belirecek ve bir süre sonra görünmez olacak. Kalecinin bu noktaya atlamasını sağlamak için atış yaparken olduğu gibi hareket eden çubuğu burada durdurmalısınız.

Final maçına yaklaştıkça işlerin daha da zorlaşacağını söylemeliyim.

Takımınızı Euro 2021 Penaltı Kupası'nda şampiyon yapmak için tüm becerinizi gösterin.

YORUMLAR

Oyun hakkındaki düşüncelerinizi yorum alanına bırakabilirsiniz.

Adınız
Yorumunuz
  • M
    mustafa
    güzel oyun beğendim
  • S
    sedat
    ulan son maçta elendim
BENZER OYUNLAR