OYUNYURDU
Candy Crusher

Candy Crusher

PUZZLE, BASİT
OYNA
4.5
puan ver, yorum yap

"Candy Crusher" İçin Açıklama

Şekerlerin kralı olmak için şekeri ezin. Oyundan çıkarmak için aynı şekerlerden 3 veya daha fazlasını eşleştirin. Bonus şekerlerin kilidini açmak için 4 veya 5 şekeri eşleştirin.

Verilen sınırlı hareket sayısı içinde mümkün olduğunca çok puan toplamaya çalışın. Bu eğlenceli çevrimiçi Candy Crusher oyununda ek tahta alanı açmak için seviye atlayın.

"Candy Crusher" Nasıl Oynanır

En az üç aynı renk şekeri birleştirerek şekerleri patlatmalısınız. Dörtlü ve beşli birleştirmeler ile ek özellikli şeker ve çikolatalar elde edebilirsiniz. Yatay ve dikeyde üçlü birleştirmeler ile paketli şeker, dörtlü birleştirmeler ile beyaz çizgili şeker ve beşli birleştirmeler ile çikolatalar elde edebilirsiniz.

Paketli şekerler birleştirme yönüne göre yatayda veya dikeyde üç satırdaki bütün şekerleri patlatır.
Beyaz çizgili şekerler birleştirme yönüne göre yataydaki veya dikeydeki tüm şekerleri patlatır. Aynı zamanda renk fark etmeksizin iki beyaz çizgili şekeri birleştirirseniz. Yataydaki ve dikeydeki bütün şekerleri patlatır.
Çikolata ise renk fark etmeksizin üzerine bırakılan renkteki bütün şekerleri patlatır.

Aynı zamanda oyunda 65 hamle sınırı var. Hamleniz bitmeden yüksek sayıda birleştirmeler yaparak yüksek puanlar almak için oynayın.

Ayrıca siz oynadıkça oyun alanı genişlemeye başlayacak.

Yeni Oyunlar