OYUNYURDU
3D Serbest Vuruş

3D Serbest Vuruş

SPOR, ATARİ, 3D
OYNA
4.8
puan ver, yorum yap
Video
Favorilere Ekle
Yorumlar

"3D Serbest Vuruş" İçin Açıklama

Muhteşem bir gol atmak için bu futbol oyununda tam olarak iki tokatlama gerekir. İlki topu hareket ettiriyor. Vuruş yaptıktan sonra ikinci bir tokatlama ile falso aldırabilirsiniz. Böylece çekiminizin yönünü ve yüksekliğini kontrol edebilirsiniz. Ne kadar hızlı kaydırırsanız, top o kadar yüksek ve daha hızlı uçacaktır.

Bu hızlı tempolu 3D futbol oyununda serbest vuruş yeteneklerinizi kanıtlayın! Çekimleri kaydırın ve oyun bitmeden önce mümkün olduğunca çok puan almaya çalışın. Atış tekniğinizi değiştirin ve duvarları ve kaleciyi yenmek için vuruşlarınızı bükün. Hedef veya köşelerin bonus puanları kazanmasını hedefleyin. Yüksek bir puan kazanmak ve kupayı kazanmak için gerekenlere sahip misiniz? Bu harika 3D futbol oyununda serbest vuruş yeteneklerinizi vurup kanıtlamak için kaydırın!

"3D Serbest Vuruş" Nasıl Oynanır

Topu uçan gönderdikten sonra, artık dönüş üzerinde kontrol sizde. Kaleciyi kandırmak için hava ortasında topları yönünü değiştirmek için tekrar kaydırın. Yanlış yöne atlamaya başlarken, arkanıza yaslanın ve atışınızın kalenin köşesine nasıl kusursuzca indiğini izleyin.

Serbest vuruştan sonra serbest vuruş yaparken ilerleme ve puanlama yaparken rakip takım hedefin önüne daha fazla oyuncu koyarak savunmalarını geliştirmeye başlayacak. Böylece, serbest vuruş ve top eğirme becerilerinizi buna göre geliştirmek zorunda kalacaksınız. Ve sadece gol atmakla ilgili değil, aynı zamanda her gol için mümkün olan en yüksek puanı almak. Hedef içerisinde size ekstra puan verecek üç farklı alan var:

Travers:
Atışınızı doğrudan kalenin direk altına yerleştirirseniz, normal bir gol için 15 yerine 40 puanla ödüllendirilirsiniz.

Kale direği:
Her iki taraftaki kaleye yakın bir gol atarsanız size 70 puan kazandırır.

Köşe:
Topunuzu sol veya sağ üst köşelere getirin ve maksimum puanı alın: 90 puan

3D Freekick'te olabildiğince çok puan toplayacak 3 topunuz var. Hedefte karşılık gelen hedefi vurabilirseniz zaman zaman ek bir top alma şansına sahip olacaksınız.

Kaleci her atışta yenebilecek kadar yetenekli misiniz?

Yorumlar

  • F
    furkan
    çok güzel
Benzer Oyunlar