OYUNYURDU
3D Serbest Vuruş Dünya Kupası 18

3D Serbest Vuruş Dünya Kupası 18

SPOR, ATARİ, BECERİ-YETENEK, 3D
OYNA
4.5
puan ver, yorum yap
Video
Favorilere Ekle
Yorumlar

"3D Serbest Vuruş Dünya Kupası 18" İçin Açıklama

Dünya Kupası'nı kazanmak için gerekenlere sahip misiniz? Bu hızlı tempolu 3D futbol oyununda serbest vuruş yeteneklerinizi kanıtlayın! Vurmak için kaydırın ve her turda hedef puanı elde etmeye çalışın. Atış tekniğinizi değiştirin ve duvarları ve kaleciyi yenmek için vuruşlarınızı bükün. Hedef veya köşelerde daha fazla puan kazanmayı hedefleyin ve turnuva boyunca final 2018'e kadar savaşın!

2018'de ülkeniz için Dünya Kupası'nı kazanmaya çalışın! Bu harika 3D futbol oyununda serbest vuruş yeteneklerinizi vurup kanıtlamak için kaydırın!

"3D Serbest Vuruş Dünya Kupası 18" Nasıl Oynanır

Topu uçan gönderdikten sonra, artık dönüş üzerinde kontrol sizde. Kaleciyi kandırmak için hava ortasında topları yönünü değiştirmek için tekrar kaydırın. Yanlış yöne atlamaya başlarken, arkanıza yaslanın ve atışınızın kalenin köşesine nasıl kusursuzca indiğini izleyin.

Serbest vuruştan sonra serbest vuruş yaparken ilerleme ve puanlama yaparken rakip takım hedefin önüne daha fazla oyuncu koyarak savunmalarını geliştirmeye başlayacak. Böylece, serbest vuruş ve top eğirme becerilerinizi buna göre geliştirmek zorunda kalacaksınız. Ve sadece gol atmakla ilgili değil, aynı zamanda her gol için mümkün olan en yüksek puanı almak. Hedef içerisinde size ekstra puan verecek üç farklı alan var:

Travers:
Atışınızı doğrudan kalenin direk altına yerleştirirseniz, normal bir gol için 15 yerine 40 puanla ödüllendirilirsiniz.

Kale direği:
Her iki taraftaki kaleye yakın bir gol atarsanız size 70 puan kazandırır.

Köşe:
Topunuzu sol veya sağ üst köşelere getirin ve maksimum puanı alın: 90 puan

3D Freekick'te olabildiğince çok puan toplayacak 3 topunuz var. Hedefte karşılık gelen hedefi vurabilirseniz zaman zaman ek bir top alma şansına sahip olacaksınız.

Kaleci her atışta yenebilecek kadar yetenekli misiniz?

Yorumlar

  • Y
    yakup namlı
    bu kupayı bir uzaylıyamı vereceksiniz barajlı atışlarda sıkıntı var ilk atış veya ikinci adamın kafasına kaleciye çarpar son iki atış kendini yırtsan vuramazsı n oyun bitsin istemiyorsunuz bunun başka izahı yok
Benzer Oyunlar