OYUNYURDU
Masa Tenisi Dünya Turu

Masa Tenisi Dünya Turu

YARIŞ, 3D, BECERİ-YETENEK, SPOR
OYNA
4.9
puan ver, yorum yap

"Masa Tenisi Dünya Turu" İçin Açıklama

Gerçekçi fizik ile bu 3D Masa Tenisi (Ping Pong) Oyunda Dünya Şampiyonasını kazanın.

Masa Tenisi (Ping Pong) dünyada en çok oynanan sporlardan biridir. Sadece ulusal spor ilan edildiği Çin'de değil, aynı zamanda dünyanın her ülkesinde insanlar eğlence için veya rekabetçi bir seviyede Masa Tenisi (Ping Pong) oynuyor. HTML5 Masa Tenisi oyunumuzla tüm dünyadan Masa Tenisi Dünya Turu'ndaki tüm ülkeleri yenmeye çalışırken hem çok eğlenceli hem de güzel bir rekabet yaşayacaksınız. Sadece oynamak istediğiniz ülkeyi seçin ve ardından hepsine en iyi Masa Tenisi (Ping Pong) oyuncusu olmak için yolculuğa başlayın.

Masa Tenisi 3D oyna, 20 ülkeden birini seç ve dünyanın her yerinden 60 rakiple yarış. Dokunmatik kontrollerin öğrenilmesi çok kolaydır: masa tenisi sopasını hareket ettirin ve topa istediğiniz yöne vurun. Rakibinizi şaşırtmak için güç atışlar yapın, ancak aynı şeyi size yapmalarına dikkat edin! Tüm kupaları toplayıp Dünya Turu'nu kazanabilir misin?

"Masa Tenisi Dünya Turu" Nasıl Oynanır

Masa Tenisi (Ping Pong) kuralları tamamen gerçek hayatta olduğu gibi aynı. Her oyuncunun arka arkaya iki görevi vardır, bir oyuncunun başında en az 2 puan olan 11 sayı olduğunda maç sona erer. Eğer skor 11:10 ise maç, bir oyuncu 2 sayı öne geçene kadar devam eder. Bu fazla mesai sırasında oyuncular her servisten sonra sıraya girerler

Sopanızı parmağınızı kaydırarak veya fare imleci ile kontrol edebilirsiniz. Ne kadar hızlı kaydırırsanız, pinpon topuna vuracaksınız. Bu kontrol şeması tamamen doğal hissettirdiği için, Ping Pong uygulamamız gerçek hayatta yapabileceğiniz her şeyi yapmanızı sağlar. Rakibinizi ağır bir güçle şutla şaşırtın ya da kısır bir kesimle onu koruyun. Masanın tamamını kullanmayı ve çekimlerinizi mümkün olduğunca kesin bir şekilde yapmayı öğrenin.

Ancak şunu unutmayın: Masa Tenisi Dünya Turu'nda ne kadar ilerlerseniz, rakipleriniz o kadar deneyimli ve zorlaşacaktır. Hile atışı ve dönen fizik sanatında ustalaşmış tek kişi sen değilsin. Bu 3 boyutlu masa tenisi uygulamasında, rütbe ile ilerleyin ve ülkenizi Dünya Şampiyonasının en üst noktasına götürün.

Benzer Oyunlar