OYUNYURDU
8 Top Bilardo Klasik

8 Top Bilardo Klasik

YARIŞ, SPOR, KLASİK, BECERİ-YETENEK, ÇOK OYUNCULU
OYNA
4.1
puan ver, yorum yap
Video
Favorilere Ekle
Yorumlar

"8 Top Bilardo Klasik" İçin Açıklama

Bilardo işaretinizi alın ve bilgisayara 5 farklı zorlukta meydan okuyun ya da aynı telefonda bir arkadaşınıza karşı oynayın. Ancak oynamayı tercih ediyorsun, 8 Top Bilardo anlayışlı top fiziği ve bununla beraber top toplarken en üst düzeyde memnuniyet sunuyor.

Bilardo'da olduğu gibi açı ve top dönüşü ile ilgili bilgilerin de gerekli olduğu başka spor yoktur. 8 Top Bilardo ise oyunun bu önemli özelliklerini gerçekçi bir şekilde yeniden üretiyor. Eğer isteka topunun bir alt kesim yapmasına veya diğer toplardan birine çarptığınız yere bağlı olarak, her biri fiziksel olarak doğru tepki verecek ve masanın üzerinde buna göre hareket edecektir.

Bilinen ve basit 8 Ball kurallarına göre oynuyorsunuz. Çizgili topları veya düz renkli topları olan tüm toplarınızı cebe sokmalısınız. Tüm topları bilardo masasından başarıyla çıkardıysan, istediğin cebin içinde siyah sekiz topu indirmenin zamanı geldi.

Ancak diğer tüm topları çıkarmadan önce sekiz topu cebe düşürürseniz, oyunu anında kaybedeceğinizi unutmayın. Diğer toplara vurmaya çalışırken bunu göz önünde bulundurun.

Standart bir seçenek olarak, referans çizgileri size vurduğunuz topun nereye gideceğini ve isteka topunun bundan nasıl atlayacağını göstermek için etkinleştirilir. Ancak gerçek sekiz top havuzu deneyimini istiyorsanız, menüde bu seçeneği devre dışı bırakabilir ve yalnızca becerilerinize ve deneyiminize bağlı olabilirsiniz.

Bu işlevi devre dışı bırakın, aynı cihazda bir arkadaşınıza karşı oynayın ve bir mobil cihazda sahip olabileceğiniz gerçek Bilardolara en yakın deneyiminiz olacak.

Yalnızca gerçek bir barın veya meyhanenin arka plan gürültüsünü sağlayamıyoruz. Geriye kalan her şey olabildiğince yakın.

"8 Top Bilardo Klasik" Nasıl Oynanır

Bilardo becerilerinizi geliştirin ve bu 8 top Bilardo spor oyununda bilgisayara veya arkadaşınıza karşı oynayın! Yeteneklerinize uygun bir zorluk seçin ve topları cebe sokmaya başlayın. Zorluk arttıkça, bir maç kazandığınızda kazandığınız bonus puanları da artar. Dikkatlice hedef alın ve isteka topunun dönüşünü ayarlamak için yakınlaştırmayı kullanın. Gücü kontrol etmek ve mümkün olduğunca fazla puan kazanmaya çalışmak için bilardo işaretini sürükleyin!

Yorumlar

 • M
  mustafa
  8 top bilardo eğlenceli güzel bir oyun. hep oynarım.
 • A
  ahmet
  güzel ve çalışan bir bilardo oyunu
 • S
  Serra
  İyice öğrenmek isteyenler için
Benzer Oyunlar