OYUNYURDU
3D Satranç

3D Satranç

SPOR, KLASİK, BECERİ-YETENEK, ÇOK OYUNCULU, 3D
OYNA
3.3
puan ver, yorum yap

"3D Satranç" İçin Açıklama

Satranç, dünyadaki en eski strateji ve beceri temelli masa oyunlarından biridir. Artık tarayıcınızda 3D olarak oynayabilirsiniz. 3D Satranç, bir satranç oyununun ne anlama geldiğinin özünü yakalar ve size aynı cihazdaki bir bilgisayara veya bir arkadaşınıza karşı becerilerinizi geliştirme fırsatı sunar.

3D Satranç, yeni başlayanlar için de harika bir başlangıç ​​noktasıdır. Oyun size her satranç taşının tüm olası hareketlerini göstererek oynamayı öğrenmenize yardımcı olsun. Oyunda yedi zorluğun tümünü yenebilirseniz, arkadaşlarınızla kendi cihazınızdaki HTML5 Satranç oyununa meydan okumaya başlamaya hazır olabilirsiniz. Stratejistler ve taktikçiler için, düşünürler için ve özellikle bir insan rakibine karşı hem zorlu hem de eğlenceli bir oyunda ustalaşmak için çaba sarf etmeye istekli olan bir oyundur.

Yeni başlayanlar için 3B satranç tahtası her satranç figürü için bir sonraki olası adımları göstererek çok destek sunar. Satranç taşlarının her biri için farklı hareket seçeneklerini anlamanıza yardımcı olur. Birkaç turdan sonra bir arkadaşınıza meydan okumaya hazır oluncaya kadar rutin kazanmaya başlayacak ve farklı zorluk ayarlarında ilerleyeceksiniz.

"3D Satranç" Nasıl Oynanır

Mantık ve stratejik becerilerinizi dünyadaki en popüler masa oyunlarından biriyle eğitin ve harika bir 3D satranç versiyonu oynayın! Aynı cihazda bir arkadaşınıza meydan okuyun veya bilgisayara karşı oynayın. Yeteneklerinize en uygun olan 7 zorluktan birini seçebilirsiniz. Becerilerinizi geliştirebilir ve gerçek bir Grandmaster olabilir misiniz?

Yeni Oyunlar