OYUNYURDU
3D Dart

3D Dart

SPOR, KLASİK, BECERİ-YETENEK, 3D
OYNA
4.1
puan ver, yorum yap
Video
Favorilere Ekle
Yorumlar

"3D Dart" İçin Açıklama

Dart, özellikle Almanya, Hollanda ve İngiltere gibi ülkelerde birçok taraftar ile popüler bir spor olarak kendini kanıtladı. Ancak bunun yanı sıra, arkadaşlarınızla ve hatta evdeyken geçirebileceğiniz en popüler etkinliklerden biri. Fakat bunu yapma şansınız olmadığında hiç dart oynamayı hiç düşünmediniz mi? Elbette, her zaman yanınızda bir dart tahtası ve bazı dart taşıyabilirsiniz. Ancak tecrübelerimizden biri trende insanlar duvara dart tahtası monte etmeye çalışırken ve kabine küçük sivri metal oklar atmaya başladığınızda size şüpheyle bakıyorlar.

3D Dart oyunumuz çok kullanışlı geliyor. Çünkü dijital ve telefonunuzda (veya PC'de), ancak yine de gerçek Dart oynama hissini yakalar. Parmağınızı veya farenizin imlecini çekerek dartınızı uçurun ve tahtaya istediğiniz yere çarpmalarını umarsınız. Tabii ki bu senin yeteneğine çok bağlı. Bu dartınıza doğru hız ve tabii ki doğru yönü vermek için kaydırma parmağınızı hassasiyet ve incelikle eğitmeniz gerektiği anlamına gelir. Ama bunun dışında 3B Dart sadece gerçek bir şey yapıyor.

Üç farklı zorluk ayarında, 501, 301 veya 101 turlarını bilgisayara karşı oyna. 0'a ulaşan ilk kazanır. Oyunda ustalaştığınızda, 3D Dart iki oyunculu modda aynı cihazda bir arkadaşınıza meydan okumaya başlayabilirsiniz. Ve tıpkı bir barda olduğu gibi, en az beklediği zaman, Triple-20 ile bir arkadaşını dövmekten daha tatmin edici şeyler olmaz!

"3D Dart" Nasıl Oynanır

Bu heyecan verici 3D dart simülatörünü oynayın ve bilgisayarı veya bir arkadaşı aynı cihazda yenmeyi deneyin! 101, 301 ve 501 oyunlarından birini seç ve yeteneklerine uyan bir zorluk seç. 3 ok atın, dönüş yapın ve puanınızı tamamen sıfıra düşüren ilk kişi olun. Gerçek bir dart spor şampiyonu olabilir misiniz?

Yorumlar

  • A
    ada
    çok iyi
Yeni Oyunlar