OYUNYURDU
3D Basketbol

3D Basketbol

3D, BECERİ-YETENEK, SPOR
OYNA
4.4
puan ver, yorum yap
Video
Favorilere Ekle
Yorumlar

"3D Basketbol" İçin Açıklama

Söylemeye gerek yok, amaç topu sepete atmaktır. Bu temel basketbol bilgisi, millet! Ancak 3D basketbol oyunumuzda kelimenin tam anlamıyla fırlatmıyorsunuz, ancak parmağınızı (veya fare imlecini) ekranda kaydırıyorsunuz. Gücü ve açıyı tam olarak alırsanız, top sepete girer ve - gerçekten iyi iseniz - SWOOSH'un her basketbolcunun duymak istediği sesi çıkarmasını sağlayın. Net ama hiçbir şey!

Tabii ki bir puan kazanmakla ilgili değil, birçoğuyla. Aslında, 45 saniyede olabildiğince çok puan almanız gerekir. Diyelim ki önerimize uyun: Hızlı olmak gerçekten yardımcı olur. Kaydırmanın doğru hızını bulduysanız ve top sepetin genel yönünde uçarsa, yarın yokmuş gibi kaydırmayı deneyin. Sınırsız topunuz var, endişelenmeyin. Kaydırma öfkeniz sırasında, otomatik olarak sepetin önündeki konumları değiştirecek, faul çizgisinden yana, sonra 3-noktalı çizgiye geçeceksiniz.

Üst üste üç puan alırsanız, aşağıdaki toplar ateş alır veya hatta bir izdeyseniz gökkuşağı renklerinde parlamaya başlar - birini kaçırana kadar. O zaman her şey normal haline döndü. Aslında 414 puan almayı başardık. Bu puanı geçebilir misin?

"3D Basketbol" Nasıl Oynanır

Bu arcade tarzı spor oyununda basketbol yeteneklerinizi kanıtlayın ve 45 saniyede mümkün olduğunca çok puan kazanmaya çalışın! Hızlıca kaydırın ve topları kasnağın içine atın. Bonus puan kazanmak için arka arkaya birkaç sepet atarak çarpanı etkinleştirmeye çalışın. Yüksek bir puan alabilir misiniz?

Yorumlar

 • F
  Fadime
  Güzel
 • K
  Kan kusan
  Harika
 • A
  ashkan
  Bo oyono sevdim
Yeni Oyunlar