OYUNYURDU
8 Top Online

8 Top Online

SPOR, ATARİ, BECERİ-YETENEK, ÇOK OYUNCULU
OYNA
2.6
puan ver, yorum yap

"8 Top Online" İçin Açıklama

Popüler spor oyununun bu eğlenceli çevrimiçi çok oyunculu versiyonunda bilardo becerilerinizi geliştirin ve dünyanın her yerinden gerçek bir rakibe meydan okuyun!

"8 Top Online" Nasıl Oynanır

8Ball Pool, 1'den 15'e kadar olan 15 numaralı top ve bir de beyaz isteka topuyla oynanır. Oyunun amacı, ilk önce yasal olarak siyah 8 topu cebe sokmaktır. Eşleştirme işlemine başlamak ve benzer yeteneklere sahip bir rakip bulmak için oyuna tıklamanız yeterlidir. İlk moladan sonra, oyunculardan birinin katı renkli topları 1'den 7'ye kadar cebe sokması gerekir, diğeri ise tüm çizgili topları 9'dan 15'e kadar masadan kaldırmaya çalışır. Oyuncular, 8 topu cilalı ve katı toplarla tamamen cebe sokmadan önce cebe giremezler.

Mekaniğin öğrenmesi kolaydır: dikkatlice hedefleyin ve nerede ateş edeceğinizi görmek için kılavuz çizgiyi izleyin. Tam bir profesyonel iseniz ve fazladan bir meydan okuma arıyorsanız, isteğe bağlı olarak hattı kapatabilirsiniz. Topunuzun yönünü daha fazla kontrol etmek için Döndürme özelliğini kullanın ve son olarak atışınızın gücünü ayarlamak için işarete sürükleyin. Toplarınızı olabildiğince üst üste batırın. Cebinizi kaşıdığınız ya da özlediğiniz anda diğer oyuncunun sırası!

Bir maçı kazanmak, puanınızı arttırır ve size daha iyi rakiplere karşı oynama şansı verir. Havuz yanlısı olmak için gerekenlere sahip misiniz?

Benzer Oyunlar