OYUNYURDU
Rebel Gamio

Rebel Gamio

YARIŞ, AKSİYON, ÇOK OYUNCULU
OYNA
4.4
puan ver, yorum yap

"Rebel Gamio" İçin Açıklama

Rebel Gamio oyunu oldukça hareketli tempoda ilerleyen bir koşu yarışı oyunudur. Koşu platformunda birbirinden farklı engeller bulunuyor. Engelleri aşmak ve yolu açmak için çeşitli kilitleri ve kilit açma yöntemlerini çözmeniz gerekiyor. Aynı zamanda rakiplerinizin sizin için kullanabileceği tuzaklar bulunuyor.

Harika 3D grafikler içeren bir oyundur.

"Rebel Gamio" Nasıl Oynanır

Nesnelerle hareket etmek ve etkileşim kurmak için okları veya sanal joystick'i kullanın.

Hazır olduğunuzda oyun karakterinizin üstündeki başlatma butonuna tıklayınız. Platform üstündeki hareketli ve hareketsiz engelleri hızlıca aşmak için hareket yönünüzü planlayın. Anahtarla açılan kapıların anahtarlarını kapıya gitmeden bulmalı, Üst platformdan aşağı düşebileceğiniz alanlara dikkat etmelisiniz. Oyuna aksiyon katan bir diğer özellik ise dinamitler. Rakipleriniz sizden önde ise dinamitleri patlatarak onları geriye savurabilirsiniz. Rakipleriniz de sizin için bu imkanı kullanabilir bu nedenle dinamitli alanlardan hızlı geçmelisiniz.

Platform boyunca yerleştirilmiş kemikleri toplamayı unutma.

Rebel Gamio ile her oyunda farklı bir platform ile karşılaşacaksınız. Rakiplerinizi geçmek için iyi bir koşucu değil aynı zamanda iyi bir analiz yeteneğine sahip olmalısınız.

Yeni Oyunlar