OYUNYURDU
Jewelish Blitz

Jewelish Blitz

EŞLEŞTİRME
OYNA
4.8
puan ver, yorum yap
Video
Favorilere Ekle
Yorumlar

"Jewelish Blitz" İçin Açıklama

Orijinal HTML5 oyun klasik Jewelish çarpıcı halefi. Daha büyük, daha iyi, daha hızlı ve çok daha güzel. Ama bu harika puzzle oyunu nasıl oynanır ve bir Jewel Star olur?

1. Birlikte en az üç eşleşecek şekilde mücevherleri kaydırın

2. Olabildiğince çabuk tekrarlayın!

3. 60 saniyeniz var. Baskı yok.

Jewelish Blitz, yaklaşık 60 heyecan verici saniye patlayan mücevherler ve yüksek puanı geçiyor. Mücevherleri parmağınızın tek bir dokunuşuyla 3 veya daha fazlasına uyması için değiştirin. Aynı anda ne kadar çok benzer mücevher bağlarsanız o kadar iyi. Çünkü bu size daha fazla puan kazandıracak ve belirli bir yeteneğe sahip özel bir mücevher alacaksınız. Hangi size daha fazla puan kazandıracak!

Ne yetenekleri soruyorsun? Şuna bir bak:

3 mücevherleri yok et:
Sadece puan alıyorsun, başka bir şey yok. Dürüst olalım: Bu hiç zor değil. Gözü kapalı bir maymun bunu yapabilir.

4 mücevherleri aynı çizgide yok et:
Şimdi konuşuyoruz! eğlence burada başlıyor. 4 mücevherleri doğrultusunda imha ederseniz, bitişiğindeki tüm taşları doğrudan silen özel bir bomba mücevher alacaksınız.

Sırada 5 mücevher yok:
Pro-level tam burada! Evrensel bir süper harika mega mücevher alacaksınız. Bu taşı başka bir taneye kaydırırsanız, bu rengin tüm mücevherleri patlayacaktır. BAAAM! Aynen böyle.

L şeklini veya T şeklini yok et:
Toplamda beş mücevherden oluşan bir "L" veya "T" şeklinde oluşan mücevherleri imha etmeyi başarırsanız, ortaya çıkan güçlenme, tüm mücevherleri çapraz kesecek bir elektro mücevherdir. Çok yararlı.

Eğer büyük puanları kazanmak istiyorsanız, bu tekniklere hakim olmalısınız. Jewelish Blitz yalnızca sizden iki şey ister: eğitimli bir göz ve çok hızlı bir kaydırma parmağı. Ancak farkında olun: Bir kere başladıktan sonra gerçek bir Jewel manyağı olacaksınız!

"Jewelish Blitz" Nasıl Oynanır

Popüler Match 3 klasik Jewelish'in bu devamında, hepsi eşleştirme becerilerinizle ilgili! En az 3 aynı renkli mücevherden oluşan sıralar yapmak için bitişik mücevherleri değiştirin ve alandan çıkarın. Bir hız bonusu almak için olabildiğince hızlı olun ve çarpanı sürekli olarak artırın! Daha büyük kombinasyonlar size özel mücevherler ve ek bonus puanlar verecek. Jewelish Blitz büyüleyici grafikler ve çok sayıda mücevher aksiyonu sunuyor! Süre dolmadan önce yüksek bir puana ulaşabilir misin?

Yorumlar

  • E
    Esmanur
    Çok güzel oyunlar
Benzer Oyunlar