Korsan Kartları
Kart

"Korsan Kartları" İçin Açıklama

Bu haydut benzeri kart oyununda, yağmalayan cesur bir korsan kaptanı olarak oynuyorsunuz ... ahem, beklenmedik tehlikelerle dolu büyük hazinelerle dolu bir uzaktaki adayı keşfetmek demek istiyorum. Kurallar basit: Eğer yaşam puanları tükenene ve muhtemelen adanın sakinleri için akşam yemeği olarak sona erene kadar tahta üzerinde bir adım sağa, sola, yukarı veya aşağı hareket edebilirsiniz. Bana odun kes! Kim bu maceranın çok riskli olduğunu düşünebilirdi!

Mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalmak için, hamlelerinizi önceden planlamanız gerekir - Korsan Kartları tamamen doğru stratejiyle ilgilidir. Ortalama görünümlü düşmanları zayıflatmak için top atmak ve sağlığı kurtarmak için iksirleri iç. Ek savunmaya sahip olmak için kalkanları toplayın ve hem yardımcı hem de kötü sürprizler içerebileceğinden namluyu parçalarken dikkatli olun. Bir patronu yenerseniz, kahramanınız ek bir yaşam puanı alır, ancak patronların saldırı gücü her yenilgiyi de arttırır.

Sonunda bir hazine sandığı bulduğunuzda, mini oyunu tamamlamak ve açmak için sabit bir ele ihtiyacınız var. Mekanizma kilidini açmak ya da başarısız ve bir bomba tetiklemek için sinirlerinizi sakinleştirin ve doğru anda dokunun! Benzersiz yeteneklere sahip yeni kahraman karakterleri satın almak için paraları kullanın ve her turdan önce size büyük bir avantaj sağlayacak olan güçlendiriciler edinin.

"Korsan Kartları" Nasıl Oynanır

Bu haydut benzeri kart oyununda, tehlikeler ve hazinelerle dolu uzak bir adayı keşfederek cesur bir korsan kaptanı olarak oynuyorsunuz. Kurallar basit: Eğer yaşam puanları tükenene kadar bir adım sağa, sola, yukarı veya aşağı hareket ettirebilirsiniz. Mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmak için doğru stratejiye ihtiyacınız var ve ilerlemenizi planlayın. Topları vur, iksirler iç, kalkanları ve madeni paraları topla ve yardımcı ve iğrenç sürprizler içerebileceği için namluyu parçalarken dikkatli ol. Kahramanını yükseltmek ve küçük bir oyuna katılarak hazine sandıklarını açmak için patronları alt et. Yeni karakterlerin kilidini aç ve her turdan önce güçlendiriciler satın al ve bu da sana kesin bir avantaj sağlayabilir!

BENZER OYUNLAR