OYUNYURDU

Imperia Online

SAVAŞ, STRATEJİ
OYNA
4.5
puan ver, yorum yap

"Imperia Online" İçin Açıklama

Imperia Online oyunu Türkçe desteği bulunan MMO oyundur. Krallığınızı sıfırdan inşa ederek binalar inşa edin, ordunuzu kurun, ittifaklar yapın, yeni topraklar fethedin. Ancak hepsi bu kadar değil. Imperia Online oynadığınızda imparator olma deneyimini sağlayan tamamen gerçekçi oyun dinamiklerine sahip bir stratejik simülasyon deneyimi yaşayacaksınız.

"Imperia Online" Nasıl Oynanır

Oyuna kayıt olup giriş yaptığınızda neler yapmanız gerektiği konusunda yönlendirmeler yapacaktır. Verilen görevleri tamamlayarak seviye atlayabilirsiniz.

Türkçe desteği bulunduğundan ayarlamanızı tavsiye ederiz. Sol tarafta bulunan menüyü GD logosuna tıklayarak alanı küçültebilirsiniz.

Amacınız krallığınızı inşa etmek ve genişletmek. Bunu gerçekleştirmek için iyi bir stratejiye ve en iyi orduya sahip olmalısınız! Uygun maliyetle demir, ahşap ve taş üretmenizi sağlayacak binalar inşa edin. Halkı üretime yönlendirin. Askeri taktikler hakkında daha fazla bilgi edinmek için üniversiteler inşa edin. Krallığınızı genişletmek için vergi toplayın. Ama ucunu kaçırmayın! Bir imparator halkını memnun etmezse isyan ederler. Bu nedenle şehirlerinizin mutluluk seviyelerini dikkate alın.

Okçuları ve askerleri eğiterek savaşa hazırlayın. İttifak kuracağınız birilerini bulabilirsiniz veya tek başınıza mücadele edebilirsiniz. Etki alanlarınızı kontrol etmek ve genişletmek için güvenebileceğiniz bir kraliyet komutanları ve valiler ailesi oluşturun. Strateji becerilerinizi savaşta test edebileceğiniz ve potansiyel olarak istenen bölgeleri ele geçirebileceğiniz yüksek bahisli yarışmalara katılın.

Bina inşaatı, araştırma gelişimi, ordu eğitimi ve İmparatorluk büyümesi, oyuncuya net puanı verir. Ne kadar çok net puanınız varsa, o kadar güçlü olursunuz.

Benzer Oyunlar